Të moshuarit e azilit letër Stefan Çipës: Kudo që të jeni mbeteni simbol i njeriut të punës

Publikuar tek: politike, më 15:19 08-07-2015 Të moshuarit e azilit letër Stefan Çipës: Kudo që të jeni mbeteni simbol i njeriut të punës Letra e te moshuarve per Stefan Çipës

Të moshuarit e Qendrës Ditore Polivalente në Sarandë i kanë dërguar një letër falenderimi ish-kryetarit të bashkisë Stefan Çipës. Ata thonë se e kanë ndjerë gjithnjë mbështetjen e tij, ndërsa e cilësojnë në letër si një njëri simbol të punës.

“Prania juaj në çdo event për moshën e tretë, përfshi edhe takimin e këtyre ditëve përpara mbylljes së mandatit tuaj na shton edhe më shumë respektin e konsideratën për personin tuaj. Kudo që të jeni , ju mbeteni simboli i njeriut të punës dhe me ndjenja humane, mbeteni i nderuar dhe i respektuar për secilin prej nesh”, thuhet ndër të tjera në letrën e të moshuarve për ish-kryetarin e Bashkisë së Sarandës, vendin e të cilit në këto zgjedhje e zuri Florjana Koka.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092930793762207
array(1) { ["section"]=> string(96) "te-moshuarit-e-azilit-leter-stefan-cipes-kudo-qe-te-jeni-mbeteni-simbol-i-njeriut-te-punes-15619" }