Të paktën 5 persona kanë humbur jetën dhe shumë të tjerë janë plagosur nga Uragani ‘Dorian

Publikuar tek: bomb-video, më 12:35 03-09-2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0073268413543701
array(1) { ["section"]=> string(96) "te-pakten-5-persona-kane-humbur-jeten-dhe-shume-te-tjere-jane-plagosur-nga-uragani-dorian-177162" }