Të papublikuara më parë, fotot e autorit të masakrës në Nice

Publikuar tek: bota, më 08:37 17-07-2016 Të papublikuara më parë, fotot e autorit të masakrës në Nice

Këto janë fotot e papublikuara më parë, të Mohamed Lahouaiej Bouhlel, 31-vjeçarit tunizian që vrau 84 njerëz dhe plagosi mbi 200 me kamionin e tij në Nice të Francës.

Nga adoleshenca e deri disa ditë para tragjedisë. I buzëqeshur dhe i relaksuar, para se të kryente aktin tronditës për gjithë botën.

mohamedlahouaiejbouhlel5.jpg

mohamedlahouaiejbouhlel3.jpgmohamedlahouaiejbouhlel4.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02662205696106
array(1) { ["section"]=> string(65) "te-papublikuara-me-pare-fotot-e-autorit-te-masakres-ne-nice-46850" }