Të përqafuar në bregdetin e jugut, Bora Zemani dhe Donaldi nuk fshihen më

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:31 22-07-2019 Të përqafuar në bregdetin e jugut, Bora Zemani dhe Donaldi nuk fshihen më

Prej disa kohësh po përflitet në mediat rozë për një lidhje dashurie mes moderatores Bora Zemani dhe aktorit vlonjat Donald Veshaj.

Ndonëse çifti nuk e kanë konfirmuar, faktet flasin të kundërtën.

Së fundmi, Donaldi ka publikuar disa foto në Instagram ku shfaqet në jug të Shqipërisë duke pushuar.

Mirëpo nga i njëjti vend ka publikuar foto edhe Bora, duke treguar që është me të.

Tek fotot e aktorit vihet re hija e tij dhe e një vajze në një shkëmb teksa shihen duke u përqafuar.

Vajza është me flokë të shkurtra dhe në këtë mënyrë të gjithë kanë nisur aludimet që në foto është pikërisht moderatorja e njohur.

Kujtojmë që dyshja, bashkë me vëllain e Donaldit, Romeon kanë vetëm pak kohë që kanë filluar emisionin e ri ‘Treshat’ në Vizion Plus.

Screenshot_5.png

Screenshot_6.png

Screenshot_7.png

Screenshot_8.png

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027010917663574
array(1) { ["section"]=> string(79) "te-perqafuar-ne-bregdetin-e-jugut-bora-zemani-dhe-donaldi-nuk-fshihen-me-172986" }