Të përqafuar në pishinë, Jonida Maliqi dhe Romeo konfirmojnë lidhjen e dashurisë(VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:03 19-06-2019 Të përqafuar në pishinë, Jonida Maliqi dhe Romeo konfirmojnë lidhjen e dashurisë(VIDEO)

Kohët e fundit është komentuar në median rozë për një lidhje të mundshme mes këngëtares Jonida Maliqi dhe aktorit të humorit Romeo Veshaj.

Çifti janë parë shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe gjatë performancës së Jonidës në 'Eurovision', Romeo e mbështeti fort këngëtaren, duke ftuar të gjithë ndjekësit e tij t'a votonin.

Mirëpo, në një video të siguruar nga MCN Radio Albania, Jonida Maliqi shihet shumë pranë Romeos. Ata ndodhen në pishinë, të përqafuar dhe duke kaluar disa momente vërtet romantike të filmuara këto ditë të nxehta.

Tashmë çifti mesa duket nuk zgjedhin më të fshihen, por të shijojnë romancën e krijuar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069611072540283
array(1) { ["section"]=> string(92) "te-perqafuar-ne-pishine-jonida-maliqi-dhe-romeo-konfirmojne-lidhjen-e-dashurise-video-168884" }