Të promovojmë Shqipërinë/ Newsbomb.al çel konkursin argëtues

Publikuar tek: kulture-art, më 11:23 06-06-2018 Të promovojmë Shqipërinë/ Newsbomb.al çel konkursin argëtues

Të promovojmë Shqipërinë. Është ky qëllimi i konkursit që newsbomb.al e ka kthyer në praktikë të përvitshme, gjatë sezonit turistik.

Ne ftojmë këdo që po kalon pushimet në çdo cep të Shqipërisë, që të na dërgojë foto me masazh (inbox) në faqen tonë të facebook, në instagram ose në adresën [email protected]

Fotoja më e bukur e ditës do të përzgjidhet nga stafi dhe do të vendoset përgjatë gjithë ditës në website-in tonë si “FOTO E DITËS” bashkangjitur me emrin e autorit.

Na dërgoni çdo ditë, duke nisur nga tani, shkrepjet tuaja më të bukura nëpër Shqipërinë tonë turistike.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024327993392944
array(1) { ["section"]=> string(66) "te-promovojme-shqiperine-newsbomb-al-cel-konkursin-argetues-123436" }