"Të puth duart e tua të shenjta", Arilena Ara publikon mesazhin e veçantë për ditëlindjen e nënës së saj

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:17 25-10-2020

Këngëtarja e njohur Arilena Ara ka bërë një dedikim të veçantë për nënën e saj.

 Arilena e ka uruar publikisht për ditëlindje, përmes një postimi në rrjetet sociale. Pikërisht në orën 00:00, këngëtarja ka postuar mesazhin me fjalët e ëmbla për nënën e saj.

“Gëzuar ditëlindjen dashuria ime! Zoti të bekoftë me lumturi të pashtershme! Uroj që portreti dhe sytë e tu të jenë gjithmonë të qeshur dhe unë të jem aty t’i përqafoj përjetësisht…Të puth duart e tua të shenjta që më kanë përkëdhelur jetën. Gëzuar shpirt, sot festojmë për bekimin më të madh në tokë, NËNËN. Të dua”, i ka shkruar këngëtarja në mesazhin e saj

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Fjolla Morina dhe Fisnik Syla mirëpresin pjesëtarin e ri të familjes: Jena shtu (FOTO)
»
Article Logic
Execution time: 0.010941028594971
array(1) { ["section"]=> string(108) "te-puth-duart-e-tua-te-shenjta-arilena-ara-publikon-mesazhin-e-vecante-per-ditelindjen-e-nenes-se-saj-225087" }