"Të q*fsha motrën", si reaguan të rinjtë kur policia mësyu në club-in e natës për drogën (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 14:43 11-12-2016

Kjo është një video e siguruar nga newsbomb.al dhe tregon momentin kur forcat policore mësynë në një nga ambientet më të frekuentuara të jetës së natës në Tiranë.

Mbrëmë në një nga club-et e Tiranës kanë qenë të ftuar Sunnery James Ryan dhe Marciano dhe club-i ka qenë mbushur plot por policia ka ndërhyrë për të finalizuar operacionin antidrogë që është shoqëruar edhe me arrestime masive të menaxherëve në gjithë club-et e kryeqytetit.

Të rinjtë dëgjohet teksa shajnë në shenjë revolte e rebelimi policinë që i ndërpreu “argëtimin” me hashash e kokainë.

EMRAT E TË ARRESTUARVE SIPAS POLICISË:

1. Andri Buxhuku, 46 vjeç, banues në Tiranë, Menaxher i lokalit.

2. Geri Pogoni, 29 vjeç, banues në Tiranë, Menaxher i lokalit.

3. Elton Murati, 34 vjeç, banues në Tiranë.

4. Dorjan Plaku, 26 vjeç, banues në Tiranë, i dënuar më parë për "Prodhimi dhe shitja e narkotikëve".

5. Oltion Bekteshi, 36 vjeç, banues në Tiranë, Menaxher i lokalit.

6. Erjon Dobi, 24 vjeç, banues në Tiranë.

7. Redi Roshi, 25 vjeç, banues në Tiranë.

8. Ermir Papadhimitri, 30 vjeç, banues në Tiranë.

9. Emiljano Llupo, 22 vjeç, banues në Tiranë, Staf kamarier i lokalit.

10. Filip Fermanis, 31 vjeç, banues në Tiranë, Menaxher i lokalit.

11. Arlind Kozeli, 36 vjeç, banues në Tiranë, DJ dhe bashkëpronar i lokalit.

I proceduar në gjendie të lirë shtetasi:

12. Elvis Lufi, 36 vjeç, banues në Tiranë.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0076220035552979
array(1) { ["section"]=> string(97) "te-q-fsha-motren-si-reaguan-te-rinjte-kur-policia-mesyu-ne-club-in-e-nates-per-drogen-video-62309" }