Të qeshësh apo të qash, ja bredhi që porositi në internet dhe çfarë i erdhi me postë

Publikuar tek: bota, më 18:56 02-12-2017 Të qeshësh apo të qash, ja bredhi që porositi në internet dhe çfarë i erdhi me postë

Një 27-vjeçare ka mbetur e shokuar kur ka parë se bredhi që porositi në internet nuk kishte asnjë ngjashmëri me atë çka i erdhi me postë.

Ajo se bashku me burrin dhe djalin e vogël hynë në internet dhe pasi kërkuan zgjodhën një bredh tepër të bukur, në pamje të parë, për Krishtlindje.

Por ky ishte rasti kur paketimi të gënjen. Bredhi që i mbërriti me postë ngjante si i rrjepur dhe i mungonin thuajse 80 % e degëve që montohen vetë.

Kujdes kur blini “online”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018614053726196
array(1) { ["section"]=> string(90) "te-qeshesh-apo-te-qash-ja-bredhi-qe-porositi-ne-internet-dhe-cfare-i-erdhi-me-poste-101694" }