Të qeshura e shtrëngime duarsh pas spektaklit në “X Factor”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:32 12-03-2015 Të qeshura e shtrëngime duarsh pas spektaklit në  “X Factor” Grabocka, juria dhe prezantuesja e \"X Factor\"

Regjisorja Vera  Grabocka dhe juria e “X Factor” e përbërë nga Pandi Laço, Miriam Cani, Alban Skënderaj dhe Bleona Qereti ( bashkuar së fundmi në juri) kanë gjetur kohën që pas spektaklit të qeshin pak me njëri-tjetrin.

Prezantuesja Alketa Vejsiu ka takuar duart me Albanin teksa gjithë të tjerët ia kanë plasur gazit...

Thoni të jetë arritur ndonjë marrëveshje mes tyre? E rëndësishme është që, sidoqoftë, këta njerëz merren vesh mirë me njëri-tjetrin edhe pas mbylljes së spektaklit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031909942626953
array(1) { ["section"]=> string(62) "te-qeshura-e-shtrengime-duarsh-pas-spektaklit-ne-x-factor-5687" }