Të rikthehesh në origjinë, Kiara Tito bën NDRYSHIMIN e papritur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:49 14-01-2019 Të rikthehesh në origjinë, Kiara Tito bën NDRYSHIMIN e papritur

Kiara Tito është një ndër moderatoret më simpatike dhe më të komentuara në mediat rozë.

Së fundmi moderatorja ka bërë një ndryshim drastik në look, duke u kthyer nga bjonde në ngjyrën e saj natyrale, në brune.

Moderatorja duket shumë e ëmbël me lookun e ri me të cilin duket se është mjaft e kënaqur.

Ndërsa ndjekësit e kanë pritur shumë mirë ndryshimin e saj pasi kanë reaguar pozitivisht.

k.jpg

fthgft.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E ka mbajtur të fshehtë, zbulohet i dashuri i këngëtares së njohur (FOTO)
Blerina Bombaj na rikthen pas në kohë, ja si dukej në vitet '90 »
Article Logic
Execution time: 0.010783195495605
array(1) { ["section"]=> string(69) "te-rikthehesh-ne-origjine-kiara-tito-ben-ndryshimin-e-papritur-148809" }