Të rinjtë e FRESSH dhe FRPD përplasen në Gjirokastër, shkak kazanët e plehrave

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:11 27-09-2016 Të rinjtë e FRESSH dhe FRPD përplasen në Gjirokastër, shkak kazanët e plehrave

Anëtarët e Forumit Rinor të Partisë Demokratike në Gjirokastër kanë shkruar në kazanët e plehrave emrat e disa deputetëve, ministrave dhe kryeministrit Edi Rama, si përgjigje e miratimit të importit të plehrave.

Megjithatë, ky veprim ka hasur në kundërshtimin e kolegëve socialistë, të rinjve të FRESSH, të cilët janë angazhuar maksimalisht të lyejnë kazanët e plehrave.

Anëtarët e FRESSH kanë larguar me shpejtësi emrat e idhujve të tyre nga kazanët e plehrave, ndonëse ato ndodhen aktualisht në të gjithë kazanët e Shqipërisë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033856868743896
array(1) { ["section"]=> string(83) "te-rinjte-e-fressh-dhe-frpd-perplasen-ne-gjirokaster-shkak-kazanet-e-plehrave-54218" }