Të rinjtë e PD zbarkojnë para Asamblesë së PS, i tregojnë peshqit e mëdhenj Ramës (FOTOT)

Publikuar tek: politike, më 12:53 06-01-2018 Të rinjtë e PD zbarkojnë para Asamblesë së PS, i tregojnë peshqit e mëdhenj Ramës (FOTOT)

Një grup të rinjsh të Partisë Demokratike protestuan sot para punimeve të Asamblese Socialiste, duke mbajtur në duar kallama me “peshqit e mëdhenj”.

Halit Valteti i PD tha se ata po protestojnë për t'i rikujtuar Ramës dhe shqiptarëve se kush jane peshqit e mëdhenj.

peshq.jpg

peshq1.jpg

peshq3.jpg

peshq4.jpg

pesh5.jpg

peshq6.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013121843338013
array(1) { ["section"]=> string(93) "te-rinjte-e-pd-zbarkojne-para-asamblese-se-ps-i-tregojne-peshqit-e-medhenj-rames-fotot-105637" }