Te shkallët e Parlamentit, Nard Ndoka pozon në krah të kolegut politikan: Shumë vite miqësi (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:12 26-02-2018 Te shkallët e Parlamentit, Nard Ndoka pozon në krah të kolegut politikan: Shumë vite miqësi (FOTO)

Deputeti i dalë nga lista e PD-së, Nard Ndoka duket se seancën e sotshme plenare e ka shfrytëzuar për të bërë edhe një foto me kolegun dhe mikun e tij deputet.

Ndoka është shfaqur tek shkallët e Kuvendit përkrah kreut të LZHK-së, Dashamir Shehit. “Me Dashamir Shehin, shumë vite miqësi dhe bashkëpunim politik”, ka shkruar Ndoka në përshkrimin e fotos.

Ndoka dhe Shehi janë ndër deputetët më me influencë në krahun e djathtë politik.

aaaaaa.PNG

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012056112289429
array(1) { ["section"]=> string(101) "te-shkallet-e-parlamentit-nard-ndoka-pozon-ne-krah-te-kolegut-politikan-shume-vite-miqesi-foto-111556" }