Të shpëtojmë Kejdin, djalin 21-vjeçar në lule të rinisë, e motra lutet për ndihmë

Publikuar tek: aktualitet, më 15:01 05-01-2019 Të shpëtojmë Kejdin, djalin 21-vjeçar në lule të rinisë, e motra lutet për ndihmë

“Ju lutem na ndihmoni”. Është ky apeli i motrës së Kejdi Lukrës i cili është vetëm 21 vjec dhe është diagnostikuar me sarkoma kancer.

 

Ai iku nga Shqipëria erdhi në Amerikë që të marrë trajtime por këtu nuk e ndihmojnë nqs nuk ka siguracion shëndetësie sepse nuk është shtetas amerikan. Ilaci që mund ta ndihmojë shkon 20-30 mije $ në muaj + trajtime kimio! Ata po ja heqin shpresat për të patur një jetë si gjithe të tjerët! Ju lutem na ndihmoni! Ai eshte i ri!! Nuk bëheni të varfër nqs dhuroni dicka nga ato cka keni! Zoti ju bekofte! Faleminderit!

LINKU https://www.gofundme.com/6nqx0y8?fbclid=IwAR0-OSAJWqnL0S8IPktSLN1GwWQx83sSDj82h285zVoOP2a0e6tnlx8rvAQ

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përplasen ‘kokë më kokë’ dy makina te Rruga e Elbasanit (PAMJET VIDEO)
Telebingo Shqiptare/ Korça dhe Saranda ndajnë 'Bingon Milionere' prej 13,004,400 lekësh »
Article Logic
Execution time: 0.012239933013916
array(1) { ["section"]=> string(86) "te-shpetojme-kejdin-djalin-21-vjecar-ne-lule-te-rinise-e-motra-lutet-per-ndihme-147616" }