Të shtëna brenda në një spital në Berlin

Publikuar tek: bota, më 16:19 27-04-2017 Të shtëna brenda në një spital në Berlin

Ditën e sotme janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri në një spital në Berlin.

Sipas deklaratës së autoriteteve gjermane policia ka hapur zjarr ndaj një personi në një spital në rrethinën e Kreuzberg në Berlin.

Personi sulmoi një oficer para se policia të hapte zjarr ndaj tij. Identiteti i tij ende nuk është bërë i ditur, por mediat gjermane bëjnë me dije se ai është lënduar në këmbë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kim Jong Un habit gjithë botën me ushtrinë e tij, me raketa dhe armë prej druri
SHBA sanksione ndaj Koresë së Veriut, përshpejton sistemin antiraketor »
Article Logic
Execution time: 0.010545015335083
array(1) { ["section"]=> string(46) "te-shtena-brenda-ne-nje-spital-ne-berlin-76654" }