Të shtëna me armë në Durrës, sulmohet makina e 29-vjeçarit

Publikuar tek: aktualitet, më 12:08 15-10-2019 Të shtëna me armë në Durrës, sulmohet makina e 29-vjeçarit

Disa të shtëna me armë zjarri janë regjistruar gjatë natës së djeshme në lagjen nr. 4 të qytetit të Durrësit.

Mësohet të jetë qëlluar drejt automjetit të shtetasit ‘I.B.’, 29 vjeç.

Ndërkohë ky i fundit nuk ka qenë në momentin e ngjarjes në makinë.

Sakaq, policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit.

Po ashtu po hetohet për të zbuluar më shumë mbi të shkuarën e 29-vjeçarit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025202989578247
array(1) { ["section"]=> string(64) "te-shtena-me-arme-ne-durres-sulmohet-makina-e-29-vjecarit-182136" }