Të shtëna me armë në Katedralen Notre Dame, panik në Francë

Publikuar tek: bota, më 16:54 06-06-2017 Të shtëna me armë në Katedralen Notre Dame, panik në Francë

Policia franceze i ka bërë thirrje qytetarëve vendas dhe tursitëve të qëndrojnë larg Katedrales së Notre Damit, pasi në vendngjarje ka patur shkëmbim zjarri.

Sipas raportimeve paraprake, policia franceze ka qëlluar një agresor i cili tentoi sulmonte.

Të shtënat me armë kanë shkaktuar panik te qytetarët. Sakaq forca të shumta policie kanë mbërritur në vendngjarje.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013179063796997
array(1) { ["section"]=> string(64) "te-shtena-me-arme-ne-katedralen-notre-dame-panik-ne-france-81455" }