Të shtëna me armë në lokalin e natës, qëllohet për vdekje futbollisti amerikan (EMRI)

Publikuar tek: bota, më 10:19 23-01-2018 Të shtëna me armë në lokalin e natës, qëllohet për vdekje futbollisti amerikan (EMRI)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur një natë më parë në Karolinën e Veriut.

Studenti dhe lojtari i futbollit amerikan ka ndërruar jetë në spital pas disa të shtënave me armë zjarri që u hapën në një lokal nate.

Najee Ali Baker u qëllua për vdekje në një party të organizuar në ëake Forest University. Të gjithë kanë mbetur dhe janë ende të shokuar nga ngjarja e cila i mori jetën të riut. Trajneri i tij u shpreh se: "Jam ende i shokuar. Mora telefonatën dhe si trajner nuk duhet kurrë të marrësh vesh për lajme të tilla. Ai ishte një djalë i qetë dhe mësonte shumë. Fola me të atin dhe e lajmërova se i biri nuk do të shkonte në shtëpi...", përfunoi ai mes lotësh, shkruan "Nbcneëyork".

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011842012405396
array(1) { ["section"]=> string(89) "te-shtena-me-arme-ne-lokalin-e-nates-qellohet-per-vdekje-futbollisti-amerikan-emri-107595" }