Të shtëna me armë në mes të qytetit, burri qëllon për vdekje gruan dhe më pas veten

Publikuar tek: bota, më 07:31 10-02-2017 Të shtëna me armë në mes të qytetit, burri qëllon për vdekje gruan dhe më pas veten

Një ngjarje e rëndë ka tronditur një natë më parë Francën pas të shtënave me armë në mes të Parisit.

Mediat vendase shkruajnë se një i ri rreth të 30-tave ka qëlluar me armë për vdekje bashkëshorten e tij dhe më pas veten në Corbeille Essonne. Ende nuk dihen motivet e ngjarjes, por policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe nuk raporton për të plagosur të tjerë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pas pezullimit të urdhrit të tij mbi myslimanët, Trump kërcënon anëtarët e gjykatës
Arrestohet 16-vjeçarja që organizonte sulme terroriste, identifikohet nëpërmjetë rrjeteve sociale »
Article Logic
Execution time: 0.010764122009277
array(1) { ["section"]=> string(88) "te-shtena-me-arme-ne-mes-te-qytetit-burri-qellon-per-vdekje-gruan-dhe-me-pas-veten-68285" }