Të shtëna me armë në një club nate në Florida, të paktën 2 të vdekur, 15 të plagosur

Publikuar tek: bota, më 09:34 25-07-2016 Të shtëna me armë në një club nate në Florida, të paktën 2 të vdekur, 15 të plagosur

Dy njerëz janë vrarë dhe të paktën 15 të tjerë janë plagosur  nga të shtënat breshëri me armë në një klub nate në Florida.

Të shtënat kanë ndodhur në Club Blu në Fort Myers, Florida, në orët e para të mëngjesit të sotëm. Raportimet e e para thonë se një nga viktimat është një djalë 14-vjeçar. Ende nuk dihen motivet e kësaj ngjarjeje të rëndë por ABC 7 ka raportuar se të paktën 15 njerëz janë lënduar dhe dy kanë vdekur.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 7-vjeçarja i shkruan letër Cameron-it: ''Jam e mërzitur që do lësh punën'' dhe kryeministri britanik i kthen përgjigje (LETRA)
Hoteli më i veçantë në botë, a do donit ta provonit? »
Article Logic
Execution time: 0.011113882064819
array(1) { ["section"]=> string(88) "te-shtena-me-arme-ne-nje-club-nate-ne-florida-te-pakten-2-te-vdekur-15-te-plagosur-47644" }