Të shtëna me armë në një qendër tregtare në SHBA, plagosen 7 persona

Publikuar tek: bota, më 14:57 26-09-2016 Të shtëna me armë në një qendër tregtare në SHBA, plagosen 7 persona

Të paktën 7 persona kanë mbetur të plagosur pas të shtënave me armë zjarri në një qendër tregtare në Houston të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Mësohet se të plagodurit janë transportuar menjëherë në spital, ndërsa autori i kësaj ngjarje dyshohet se është qëlluar me armë nga policia.

Ndërkohë policia i bën  thirrje qytetarëve të shmangin zonën ku ndodhi ngjarja.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksidenti i merr jetën yllit të bejzbollit, lojtari 24-vjeçar së shpejti do të bëhej baba
Akuza për barbarizëm dhe krime lufte, Rusia dënon deklaratat e Uashingtonit dhe Londrës »
Article Logic
Execution time: 0.010621070861816
array(1) { ["section"]=> string(73) "te-shtena-me-arme-ne-nje-qender-tregtare-ne-shba-plagosen-7-persona-54151" }