Të shtëna me armë në Paris, të paktën tre të plagosur, një në gjendje të rëndë

Publikuar tek: bota, më 21:22 14-05-2017 Të shtëna me armë në Paris, të paktën tre të plagosur, një në gjendje të rëndë

Tre persona kanë mbetur të plagosur nga të shtënat me armë disa minuta më parë në juglindje të Parisit.

Ngjarja ka ndodhur në provincën Dammarie-lès-Lys në periferi të Parisit. Dinamika e ngjarjes është ende e paqartë. Forca të shumta policie kanë mbërritur në vendngjarje.

fgt4ghhjh4rg4rg.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « SHBA vijon të mbetet superfuqia e parë ushtarake, lë pas Rusinë dhe Kinën. Ja renditja
Presidenti kinez e lë në pritje, Putin ulet dhe luan në piano (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.0094518661499023
array(1) { ["section"]=> string(82) "te-shtena-me-arme-ne-paris-te-pakten-tre-te-plagosur-nje-ne-gjendje-te-rende-78632" }