Të shtëna me armë në Selenicë, qëllohet banesa e një 26 vjeçari

Publikuar tek: aktualitet, më 10:31 21-05-2019 Të shtëna me armë në Selenicë, qëllohet banesa e një 26 vjeçari Foto ilustruese

Të shtëna me armë zjarri janë degjuar mesnatën e kaluar në Selenicë.

Sipas policisë, rreth orës 01:00 në rrethana ende të paqarta është qëlluar me armë zjarri në pjesën e jashtme të murit të banesës së 26 vjeçarit me inicialet Xhuljo Marra.

Raportohet se nga të shtënat nuk ka persona të lënduar.

Policia  ndodhet në vendngjarje dhe po kryen veprimet e mëtejshme hetimore në lidhje me identifikimin dhe kapjen e autorit.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018395900726318
array(1) { ["section"]=> string(69) "te-shtena-me-arme-ne-selenice-qellohet-banesa-e-nje-26-vjecari-165098" }