Të shtëna me armë në universitet, 4 të vdekur

Publikuar tek: aktualitet, më 13:59 05-04-2018 Të shtëna me armë në universitet, 4 të vdekur Pamje nga vendngjarja

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Turqi.

Një person i armatosur ka hyrë në universitetin Osmangazi në qytetin perëndimor Eskisehir e ka qëlluar me armë. Nga kjo ngjarje kanë mbetur të vdekur 4 persona të stafit të universitetit. Përkatësisht ato ishin zv.Dekani, sekretari dhe 2 pedagogë.

Bëhet me dije se autori i kësaj ngjarje është arrestuar nga policia. Ndërkohë që ende mbetet i panjohur fakti se kush qëndron prapa këtij sulmi.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Bllokimi i rrugëve për 2 orë nga opozita, reagon Fatmir Xhafaj
Vdekja e 3 vjeçarit në Durrës, flasin prindërit dhe nëndrejtori i spitalit »
Article Logic
Execution time: 0.012566804885864
array(1) { ["section"]=> string(51) "te-shtena-me-arme-ne-universitet-4-te-vdekur-115802" }