Të shtëna me armë në Vlorë, policia në vendngjarje

Publikuar tek: aktualitet, më 22:44 19-05-2017 Të shtëna me armë në Vlorë, policia në vendngjarje

Të shtëna me armë janë raportuar në Vlorë pak minuta më parë.

Forca të shumta policie janë nisur drejt vendngjarjes, te vendi i quajtur “Bishti i Kalldrëmit” në fshatin Kaninë, ku janë gjetur 25 gëzhoja plumbash.

Menjëherë ka nisur krehja e zonë përreth nga uniformat blu. Nuk raportohet për viktima.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pushime këtë fundjavë? Anuloni të gjitha planet që keni bërë deri tani
“Marrëveshja e 18 majit e shpjeguar për fëmijë dhe si e hëngrën partitë e vogla...” »
Article Logic
Execution time: 0.011819839477539
array(1) { ["section"]=> string(55) "te-shtena-me-arme-ne-vlore-policia-ne-vendngjarje-79278" }