Të shtëna me armë para një banese në Bulqizë, terrorizohet familja

Publikuar tek: aktualitet, më 18:23 14-08-2020 Të shtëna me armë para një banese në Bulqizë, terrorizohet familja Banesa e familjes Reçi

Të shtëna me armë janë shënuar pasditen e sotme në fashtin Gjoricë, Bulqizë.

Bëhet me dije se një person që drejtonte një mjet tip ‘Golf’ ka qëlluar me armë drejt banesës së Klodian Reçit.

Ngjarjen e ka raportuar vetë Klodian Reçi i cili mban detyrën e Përgjegjësit të Agjensisë së Sigurimeve Shoqërore në Bulqizë.

Fatmirësisht nga të shtënat nuk ka pasur të lënduar, ndërsa familja Reçi është e tmerruar.

Sakaq, policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjene e rrethanave.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010519981384277
array(1) { ["section"]=> string(72) "te-shtena-me-arme-para-nje-banese-ne-bulqize-terrorizohet-familja-217150" }