Të shtëna me armë pranë Gjykatës së Laçit, raportohet për të vdekur

Publikuar tek: aktualitet, më 23:48 12-06-2019 Të shtëna me armë pranë Gjykatës së Laçit, raportohet për të vdekur

Një person raportohet të ketë mbetur i vdekur si pasojë e disa të shtënave me armë zjarri.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur pak më parë pranë Gjykatës së Laçit, ndërkohë që raportohet se ka mbetur i vdekur një person ende i paidentifikuar.

Shkaqet dhe rethanat e të shtënave nuk dihen, ndërkohë Policia është nisur menjëherë drejt vendngjarjes.

Në vendin e ngjarjes por dhe në gjithë qytetin e Laçit ka prani të shumtë të besimtarëve dhe qytetarëve për shkak të pelegrinazhit në Kishën e Shna Ndout.Në përditësim...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025566816329956
array(1) { ["section"]=> string(73) "te-shtena-me-arme-prane-gjykates-se-lacit-raportohet-per-te-vdekur-168010" }