Të shtëna me armë zjarri në Lezhë, disa persona qëllojnë në ajër

Publikuar tek: aktualitet, më 20:11 15-08-2020 Të shtëna me armë zjarri në Lezhë, disa persona qëllojnë në ajër Ilustruese

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar në Lezhë, ku raportohet se disa persona të paidentifikuar kanë qëlluar në ajër.

Fatmirësisht nga të shtënat nuk ka të lënduar, ndërsa dyshohet se personat që që lluan me armë zjarri të jenë larguar me një automjet.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën e Shëngjini, në afërsi të lagjes "Xhenjo".

Policia po heton për identifikimin dhe arrestimin e tyre, ndërsa është ndaluar një automjet në Kryebushat të Shkodrës, që dyshohet të jetë i autorëve.


Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010277032852173
array(1) { ["section"]=> string(70) "te-shtena-me-arme-zjarri-ne-lezhe-disa-persona-qellojne-ne-ajer-217245" }