Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, raportohet për dy të plagosur

Publikuar tek: aktualitet, më 23:09 19-01-2020 Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, raportohet për dy të plagosur Foto ilustruese

Të shtëna me armë në zonën e Alliasit në Tiranë.

Sipas të dhënave paraprake nga të shtënat me armë zjarri në rrugën “Njazi Meka” në Allias, raportohet se është plagosur një burrë dhe bashkëshortja e tij.

Rrethanat e ngjarjes janë ende të paqarta. (Vijon...)

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0088591575622559
array(1) { ["section"]=> string(71) "te-shtena-me-arme-zjarri-ne-tirane-raportohet-per-dy-te-plagosur-192535" }