Të shtëna me armë zjarri në Vlorë, dyshohet për të plagosur

Publikuar tek: aktualitet, më 21:16 01-12-2020 Të shtëna me armë zjarri në Vlorë, dyshohet për të plagosur Pamje nga vendngjarja

Të shtëna me armë zjarri raportohen mbrëmjen e sotme në Vlorë.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Dukat të qytetit bregdetar, dhe thuhet se të shtënat kanë qenë në drejtim të një automjeti.

Nga raportimet e para mësohet se ka të plagosur, por nuk bëhen me dije detaje specifike.

Vijon...

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sevdari me sytë nga Strasburgu: Ajo na jep të drejtë, vetingu shans i humbur pasi më hoqi një analfabet
Breshëri plumbash në derën e shtëpisë, zbardhet deklarata e djalit të të 'fortit' të Shkodrës në polici: Fërkova makinën në rrugë, u riktheva në shtëpi dhe... »
Article Logic
Execution time: 0.010473012924194
array(1) { ["section"]=> string(65) "te-shtena-me-arme-zjarri-ne-vlore-dyshohet-per-te-plagosur-229823" }