Të shtëna me armë zjarri, plagoset 19-vjeçari në sy të së fejuarës

Publikuar tek: aktualitet, më 15:59 30-01-2018 Të shtëna me armë zjarri, plagoset 19-vjeçari në sy të së fejuarës

Plagoset një person me armë zjarri në fshatin Fermë-Çlirim në Fier.

Burime nga policia bëjnë me dije se i plagosuri është shtetasi me inicialet R.Gj, 19 vjeç, i cili është transportuar menjëherë në spitalin e Fierit. Mësohet se 19-vjeçari ishte me të fejuarën kur u qëllua me armë nga persona ende të paidentifikuar.

Nuk dihen ende rrethanat apo shkaqet e kësaj plagosjeje ndërsa policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

NJOFTIMI I POLICISË (Paraprak):

Në datën 30.01.20178, ora 15:45 , ka shkuar në Spitalin Rajonal Fier i plagosur me armë zjarri në këmbë në rrethana të paqarta, shtetasi R.Gj,19 vjeç, banues në Fier.

Shtetasi R.Gj ndodhet nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe zbardhjen e plotë të saj.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Finalizohet operacioni ndërkombëtar i antidrogës, arrestohen 3 shqiptarë
Marrëveshja me Greqinë, gazetarja ‘shfryn’ kundër qeverisë: Gërrmojnë varreza greke aty ku kullon shërbeti »
Article Logic
Execution time: 0.011242151260376
array(1) { ["section"]=> string(72) "te-shtena-me-arme-zjarri-plagoset-19-vjecari-ne-sy-te-se-fejuares-108503" }