Të shtënat me armë në Selenicë, qëllohet shtëpia e zyrtarit të Bashkisë (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:50 21-05-2019 Të shtënat me armë në Selenicë, qëllohet shtëpia e zyrtarit të Bashkisë (EMRI) Foto ilustruese

Detaje të reja kanë dalë lidhur me të shtënat me armë në Selenicë mbrëmjen e djeshme.

Të shtëna me armë zjarri janë degjuar mesnatën e kaluar në Selenicë,

Sipas policisë, rreth orës 01:00 në rrethana ende të paqarta është qëlluar me armë zjarri në pjesën e jashtme të murit të banesës së 26 vjeçarit Xhuljo Marra.

Mësohet se Marra është punonjës në Bashkinë e Selenicës, shef i shërbimeve publike.

Policia bën me dije se në rrethana ende të paqarta është qëlluar me 30 plumba në pjesën e jashtme të murit të banesës së 26 vjeçarit .

Ndërkohë raportohet se nga të shtënat nuk ka persona të lënduar.

Policia  ndodhet në vendngjarje dhe po kryen veprimet e mëtejshme hetimore në lidhje me identifikimin dhe kapjen e autorit.

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071721076965332
array(1) { ["section"]=> string(82) "te-shtenat-me-arme-ne-selenice-qellohet-shtepia-e-zyrtarit-te-bashkise-emri-165101" }