Të shtënat me armë zjarri te 'Astiri', ky është 45 vjeçari i plagosur (EMRI-FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 18:26 20-09-2020 Të shtënat me armë zjarri te 'Astiri', ky është 45 vjeçari i plagosur (EMRI-FOTO) Foto nga vendngjarja

Një ngjarje e rëndë ndodhi vetëm disa minuta më parë në zonën e 'Astirit' në Tiranë, ku një person mbeti i plagosur me armë zjarri.

Ngjarja ndodhi në ambientet e jashtme të një lokali dhe dyshohet se ka ndodhur për motive banale.

I plagosur ka mbetur 45 vjeçari Spartak Beqaraj, i cili ka marrë lëndime në këmbë dhe është nisur drejt spitalit, ku po merr mjekimin e nevojshëm, ndërsa mësohet se është jashtë rrezikut për jetën.

Autori i krimit është 20 vjeçari A.M, i cili është ende në kërkim nga policia, ndërkohë që janë shoqëruar në komisariat disa dëshmitarë.

Njoftimi i policisë:

Në vijim të informacionit të dhënë pak më parë se në Unazë të Re, është plagosur me armë zjarri në këmbë shtetasi S.B., i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën, ju bëjmë me dije se : Sherbimet e Komisariatit të Policisë Nr.6, falë veprimeve të shpejta dhe profesionale kanë bërë të mundur identifikimin si autorë të dyshuar shtetasin A.M., 20 vjeç. Nga ana e Policisë po punohet për kapjen dhe shoqërimin e tij.

I plagosuri Spartak Beqaraj:

13139003_190897524636591_2263043673094152217_n.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01306414604187
array(1) { ["section"]=> string(83) "te-shtenat-me-arme-zjarri-te-astiri-ky-eshte-45-vjecari-i-plagosur-emri-foto-221039" }