‘Të urrej, copë mishi pa sy, njeri i pështirë', Olti Curri nuk ia përton ndjekëses: Vk, sa gjatë…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:18 16-05-2019 ‘Të urrej, copë mishi pa sy, njeri i pështirë', Olti Curri nuk ia përton ndjekëses: Vk, sa gjatë…

Olti Curri është një nga opinionistët më të njohur përsa i përket botës së mediave rozë.

Ai asnjëherë nuk nguron t'i thotë fjalët pa ‘dorashka’ për cilindo personazh publik.

Mirëpo duket se kjo nuk i pëlqen të gjithëve, pasi një ndjekëse i ka shkruajtur blogerit në Instagram dhe i ka treguar se e urren.

‘Nuk e ke idenë çfarë urrejtjeje ndjej ndaj teje sa herë më hapen videot e tuaja përzotin e madh je njeri i pështirë. Merresh me të tjerët a thua se ti je perfekt, cop mishi pa sy fare. O nuk e ke idenë sat ë urrej. Surrati jot krijon vetëm negativitet, asgjë më shumë! Edhe njëherë, të urrej në maksimum.. Rob i pështirë’, i shkruan ndjekësja Oltit, ndërsa ky i fundit i ka publikuar bisedën në Instastory.

‘Sa gjatë i paske ra! Vk’, i përgjigjet blogeri.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0065479278564453
array(1) { ["section"]=> string(96) "te-urrej-cope-mishi-pa-sy-njeri-i-peshtire-olti-curri-nuk-ia-perton-ndjekeses-vk-sa-gjate-164580" }