‘Të urrej, shet mend me shpatullat e tjetrit’, Blerina Bombaj nuk ia përton komentueses

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:02 15-09-2019 ‘Të urrej, shet mend me shpatullat e tjetrit’, Blerina Bombaj nuk ia përton komentueses

Ashtu si shumë personazhe të tjerë të mediave rozë edhe dietologia Blerina Bombaj është bërë pjesë e paragjykimeve dhe komenteve fyese në rrjetet sociale.

Së fundmi një ndjekëse e ka ofenduar, teksa i ka thënë se e urren dhe e ka akuzuar se shet mend me shpatullat e tjetrit.

Mirëpo Blerina nuk ia ka përtuar dhe këtë koment në rrjetet sociale e ka publikuar në Instagramin e saj duke i dhënë një përgjigje publike.

“Ja dhe Ana qe me urren, por me ndjek se nuk e di akoma pse me urren Ky eshte nje hall i madh i Anes!
Te tilla halle paçim o Ana, si te tuat
“Shet mend me shpatullat e tjetrit”, shkruan dietologia.

gftdry.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024503946304321
array(1) { ["section"]=> string(90) "te-urrej-shet-mend-me-shpatullat-e-tjetrit-blerina-bombaj-nuk-ia-perton-komentueses-178488" }