Të veshurat më keq në "Grammy 2015"

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:16 09-02-2015 Të veshurat më keq në

Janë yjet që dhurojnë spektakël për sytë e gjithë botës, por kjo nuk do të thotë se ata ia dalin të shkëlqejnë gjithmonë. Ky është momenti i disa prej atyre që jo vetëm nuk shkëlqyen po “e nxinë” tapetin e kuq me veshjet e tyre skandaloze.

Në krye të listës qëndron Madonna

 

 

Iggy Azaela nuk mundi dot të fitonte asgjë më shumë sesa 'E veshur keq.'

 

 

Pharrell Williams dhe e shoqja guxuan të vinin në Grammy me këtë kostum sportive dhe...ja rezultati.

 

Edhe Meghan Trainor renditet në listën e të veshurave më keq.

 

Jane Fonda...Na vjen keq, Jane. Edhe ti je në 'listën e zezë'.

 

 .

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032902956008911
array(1) { ["section"]=> string(38) "te-veshurat-me-keq-ne-grammy-2015-2832" }