Tea e Big Brother tregon sekretin, është lezbike

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:28 08-04-2015 Tea e Big Brother tregon sekretin, është lezbike

Banorja e shtëpisë së Big Brother 8 Tea ka ndarë me miqtë sekretin që është lezbike.

Rrëfimi i Teas është marrë fillimisht si lojë, por më pas banorët e kanë mirëkuptuar preferencën e saj seksuale. Bashkatdhetari i saj nga Korça, Kristi i ka ofruar mbështetjen e tij Teas duke i këshilluar që të bëhet më aktive në lojë. Prania e Kristit e kishte trembur fillimisht Tean, pasi kishte frikë se do të përdorte informacionet që mund të kishte marrë për të në qytetin e lindjes për lojë.

Sipas rrëfimit të Teas, ajo ka provuar një herë të qëndrojë me një partner të gjinisë mashkullore, por nuk i ka pëlqyer dhe nuk ka provuar më lidhje me meshkuj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0074350833892822
array(1) { ["section"]=> string(52) "tea-e-big-brother-tregon-sekretin-eshte-lezbike-8166" }