Tea në një kërcim seksi me Veselin (Video)

Publikuar tek: aktualitet, më 20:24 30-06-2015

Vesel Kurtishaj duket se po e shijon famën post Big Brother sëbashku me të dashurën e tij Tea.

Në një video të shpërndarë për të gjithë fansat e tyre, Veseli dhe Tea, ndoshta një nga çiftet më të përfolur i Big Brother Albania, po shijojnë momentet së bashku në një Club duke kërcyer nën tingujt e muzikës shqiptare. "Nuk ka nevojë për përshkrim", shkruan Tea në videon e shpërndarë. Nuk dihet nëse kjo është pjesë e pushimeve të shumëpërfolura të Veselit me Tean, apo nëse pushimet e vërteta nuk kanë nisur ende për ta.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Të kërkosh të vërtetën te viktimat e komunizmit
Pas 6-muajsh mungesë, Shqipëria me ambasador në Shkup »
Article Logic
Execution time: 0.013192892074585
array(1) { ["section"]=> string(46) "tea-ne-nje-kercim-seksi-me-veselin-video-15027" }