Tefta Radi drithëron me fjalët për të shoqin teksa e përcjell për në banesën e fundit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:55 04-04-2017 Tefta Radi drithëron me fjalët për të shoqin teksa e përcjell për në banesën e fundit

Bashëshortja e Françesk Radit, kantautorit të njohur që ndërroi jetë pasditen e djeshme, ka emocionuar këdo me fjalët e saj të fundit për bashkëshortin e ndjerë.

"Faleminderit Franko! Ti që më mësove të dashuroj, luftoj e jetoj me dinjitet”, është shprehur Tefta Radi teksa ka përcjellë burrin e saj kantautorin Françesk Radi për në banesën e fundit.

Është gazetari Ilir Kadia ai që ndan këtë foto dhe mesazhin emocionues.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023259162902832
array(1) { ["section"]=> string(91) "tefta-radi-dritheron-me-fjalet-per-te-shoqin-teksa-e-percjell-per-ne-banesen-e-fundit-74082" }