Tejet emocionuese, doktori italian përlotet kur shikon Musain teksa ecën! Ai i puth kokën…

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:50 25-03-2019 Tejet emocionuese, doktori italian përlotet kur shikon Musain teksa ecën! Ai i puth kokën… Doktori italian dhe Musa Baculi

Një mrekulli mund të quhet ajo që po i ndodh tashmë Musa Baculit falë misionit që mori 'Shqiptarët për Shqiptarët'.

Djali i cili kishte shpëtuar për një fije nga mbytja ishte për shumë muaj në koma në spitalin e Shkodrës por pas kurimit në Itali, ia ka dalë të ecë me këmbët e veta.

Bamirësi Ilir Hoxholli publikon edhe një foto emocionuese nga spitali teksa doktori italian përlotet ndërsa Musai i puth kokën në shenjë mirënjohjeje.

'Foto sa njemijë fjalë!

Doktori italian përlotet kur arrin ta shikojë Musain tek ecën me këmbët e veta... Me çfarë mrekullie, pasioni dhe dëshire që kanë punuar... Faleminderit stafit italian, faleminderit Zot', shkruan Hoxholli.

55704697_2107825735952801_855733282669592576_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0086519718170166
array(1) { ["section"]=> string(94) "tejet-emocionuese-doktori-italian-perlotet-kur-shikon-musain-teksa-ecen-ai-i-puth-koken-157810" }