Teksa në Parlamentin Europian diskutohet për krizën greke, Knut mban flamurin shqiptar mbi tavolinë

Publikuar tek: aktualitet, më 11:25 08-07-2015 Teksa në Parlamentin Europian diskutohet për krizën greke, Knut mban flamurin shqiptar mbi tavolinë Flamuri shqiptar ne tryezen e Knut Fleckenstein

Ndërkohë që Parlamenti Europian diskuton për krizën e Greqisë dhe negociatat me Eurogrupin, në tavolinën e njërit prej deputetëve qëndron flamuri kuq e zi me shqiponjën dy krenare.

Flamuri ndodhet pikërisht mbi tryezën e Knut Fleckenstein, Raportuesit për Shqipërinë në Parlamentin Europian. Fleckenstein mban një bllok që si kapak ka flamurin tonë përfaqësues.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Merrte rryshfet për provimet, procedohet penalisht pedagogu dhe studentja në Vlorë
Live nga Kryeministria / Qindra qytetarë në pritje të kancelares Angela Merkel »
Article Logic
Execution time: 0.012366056442261
array(1) { ["section"]=> string(104) "teksa-ne-parlamentin-europian-diskutohet-per-krizen-greke-knut-mban-flamurin-shqiptar-mbi-tavoline-15600" }