Telebingo Shqiptare: Këto janë 4 biletat fituese me nga 12 milionë lekë secila

Publikuar tek: aktualitet, më 23:21 25-10-2020 Telebingo Shqiptare: Këto janë 4 biletat fituese me nga 12 milionë lekë secila

Është hedhur sot shorteu i përjavshëm i Telebingo Shqiptare.

Për çmimin e madh ka 4 fitues me mbi 7.7 milionë lekë të vjetra, ndërsa me dy linja ka 911 fitues.

Për të të parë nëse jeni mes fituesve, më poshtë janë numrat e shorteut të fundit, datë 25.10.2020:

Xhiro_28_2020.jpgSondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mjekët dhe infermierët paralajmërojnë grevë urie, kërkojnë 300 euro shtesë
Emigrantit shqiptar i bëhet atentat në Itali, në gjendje të rëndë për jetën »
Article Logic
Execution time: 0.010050058364868
array(1) { ["section"]=> string(84) "telebingo-shqiptare-keto-jane-4-biletat-fituese-me-nga-12-milione-leke-secila-225139" }