Telefonata e çobanit për atentatin ngriti në këmbë policinë e Vlorës dhe Fierit në mesnatë, më pas u zbulua se ai i kishte gënjyer (SI NDODHI NGJARJA)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:45 22-11-2020 Telefonata e çobanit për atentatin ngriti në këmbë policinë e Vlorës dhe Fierit në mesnatë, më pas u zbulua se ai i kishte gënjyer (SI NDODHI NGJARJA)

Një çoban lajmëroi policinë se kishte pasur të shtëna me armë midis fshatit Poro dhe Nosovelë të Vlorës.

Menjëherë policia e Vlorës dhe ajo e Fierit u vu në alarm dhe dërguan patrullat për të bllokuar rrugët në zonën e "Urës së Mifolit".

Ngjarja u raportua si një atentat, por mesa duket informacioni kishte qenë i rremë. Çocani kishte marrë në telefon punonjësin e policisë së zonës, të cilët shkuan në vendngjarje, por pasi pyetën disa nga banorët ata u shprehën se nuk kishin dëgjuar asnjë të shtënë.

Pasi është vënë re se nuk kishte asnjë gjurmë të një atentati, apo të të shtënave me armë, policia e Vlorës dhe e Fierit e ka ndërprerë informacionin.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksident në Tiranë, BMW përplaset me Benzin (VIDEO)
Fluks pacientësh nga koronavirusi në spitale: Pritet gjatë javës të hapet pavioni i tretë te Covid-3 dhe Covid-4 »
Article Logic
Execution time: 0.011640071868896
array(1) { ["section"]=> string(154) "telefonata-e-cobanit-per-atentatin-ngriti-ne-kembe-policine-e-vlores-dhe-fierit-ne-mesnate-me-pas-u-zbulua-se-ai-i-kishte-genjyer-si-ndodhi-ngjarja-228675" }