Telefonata e gjatë e Brisida Shehajt dhe një bjonde “sfidante” në konferencën për tatimet

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:56 01-11-2015 Telefonata e gjatë e Brisida Shehajt dhe një bjonde “sfidante” në konferencën për tatimet

Drejtoresha e Tatimeve Brisida Shehaj nuk ka mundur t’u shpëtojë aparateve fotografikë sot në konferencën kundër informalitetit. Shehaj është kapur teksa fliste në telefon në një bisedë që e mbajti të mbërthyer për një kohë shumë të gjatë ndërsa pranë saj u pa edhe një bjonde “sfidante”. Drejtoresha u shfaq mjaft në formë dhe pavarësisht bjondes që ra në sy, Shehaj edhe këtë herë, falë telefonatës së gjatë ia doli të fitonte gjithë vëmendjen e mundshme të gazetarëve dhe të të pranishmëve aty.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0078790187835693
array(1) { ["section"]=> string(93) "telefonata-e-gjate-e-brisida-shehajt-dhe-nje-bjonde-sfidante-ne-konferencen-per-tatimet-24394" }