Telefonuesja ‘zë ngushtë’ Bashkimin: Pse nuk po jepet më emisioni apo e ka mbyllur ai 'i gjati’?!

Publikuar tek: aktualitet, më 07:49 10-07-2020 Telefonuesja ‘zë ngushtë’ Bashkimin: Pse nuk po jepet më emisioni apo e ka mbyllur ai 'i gjati’?! Gazetari Bashkim Hoxha

Një telefonatë e papritur mëngjesin e sotëm ka vënë disi në pozitë gazetarin Bashkim Hoxha në emisionin e mëngjesit, ku ai dëgjon problematikat që kanë qytetarët nga gjithë vendi.

Ka qenë një zonjë ajo që ka pyetur Bashkimin se përse nuk transmetohet më emisioni “Shqiptarët për shqiptarët” i filantropit Elvis Naçi dhe këngëtarit Sidrit Bejleri, ndërsa ka aluduar se mund ta ketë mbyllur “ai i gjati”.

Telefonuesja: Po ai emisioni “Shqiptarët për Shqiptarët” pse nuk bëhet më, mos e ka ndërperë ai i gjati

Bashkimi: Kush e thotë këtë

Telefonuesja: Po përderisa spo e japin më

Bashkimi: Po pse mëndoni kështu dhe nuk mendoni përshembull që është një ndërprerje sezonale

Telefonuesja: Do kishin lajmëruar ata, është emisioni i fundit ose....

/NEWSBOMB.AL

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012409925460815
array(1) { ["section"]=> string(97) "telefonuesja-ze-ngushte-bashkimin-pse-nuk-po-jepet-me-emisioni-apo-e-ka-mbyllur-ai-i-gjati-213395" }