Televizioni hollandez plotëson kërkesën e Eneda Tarifës dhe përdor “gërshërën” (Video)

Publikuar tek: slide-lart, më 17:42 10-04-2016 Origjinali

Televizioni hollandez “ESCKAZ” nuk e ka zhgënjyer këngëtaren shqiptare Eneda Tarifa duke ia plotësuar dëshirën për të prerë pjesën e intervistës ku asaj nuk i kujtohet fjala anglisht “improve”.

Edhe pse pak me vonesë, pasi video u përhap me shpejtësi në faqet shqiptare, televizioni e ka prerë pjesën kur Eneda i kërkon ndihmë Dhuratës për fjalën “përmirësohem”.

 

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023661136627197
array(1) { ["section"]=> string(88) "televizioni-hollandez-ploteson-kerkesen-e-eneda-tarifes-dhe-perdor-gersheren-video-37328" }