Televizioni KLAN 'rrëmben' moderatoren e njohur, ja për kë bëhet fjalë

Publikuar tek: aktualitet, më 17:38 13-03-2018 Televizioni KLAN 'rrëmben' moderatoren e njohur, ja për kë bëhet fjalë Foto ilustruese

Televizionit Klan do i bashkohet një tjetër emër i njohur i botës së medias.

Bëhet fjalë për aktoren e humorit Rudina Dembacaj, e cila prej disa kohësh moderon emisionin “Mos i fol shoferit”, në Ora News.

Moderatorët e emisionit “Chaud Patate” në radion “NRG”, bënë me dije se aktoren e humorit do ta shohim çdo të hënë përkrah moderatores Alketa Vejsiu në emisionin që pritet të fillojë së shpejti në Klan Tv “Në kurthin e Piter Panit”.

Emisioni do të ketë personazhe fikse çdo javë që do të ndihmojnë fëmijët, dhe një prej tyre do të jetë Rudina.

IMG_8148-1-840x440-840x440.jpg

rudina.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gjendet një trup i pajetë në Tiranë, ja dyshimet e para
Kopjimi i projektit të Teatrit Kombëtar, reagon arkitektja e dizajnit origjinal (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.012326002120972
array(1) { ["section"]=> string(74) "televizioni-klan-rremben-moderatoren-e-njohur-ja-per-ke-behet-fjale-113145" }