'Tema' e Mero Bazes publikon NJË TJETËR DETAJ nga biseda e Salianjit me G.D: Dait, djali i Grida Dumës

Publikuar tek: politike, më 18:16 17-02-2018 'Tema' e Mero Bazes publikon NJË TJETËR DETAJ nga biseda e Salianjit me G.D: Dait, djali i Grida Dumës

Gazeta “Tema” e Mero Bazes ka publikuar detaje të reja nga video-skandali ku deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji, shkëmbente mesazhe të forta erotike dhe perverse gjatë një seance në parlament. 

Video u publikua nga CityNews Albania. Sakaq, Gazeta “Tema” nxjerr faktin se emri “Dait” që përmendet në bisedë është djali i deputetes së Partisë Demokratike Grida Duma.

Emri i djalit të deputetes së Partisë Demokratike është Darien, dhe nga ky fakt kanë lindur dhe dyshimet e para se emri i përmendur në bisedë është pikërisht djali i saj.

Ndërkohë CityNews ka paralajmëruar se në vijim do të sjellë edhe të tjera fakte dhe detaje që ndoshta mund të rëndojnë edhe më tej situatën e G.D dhe kjo jo vetëm në lidhje me deputetin Salianji, por dhe me personazhe të tjerë të politikës, botës së biznesit etj. 

Screenshot_8.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011628866195679
array(1) { ["section"]=> string(105) "tema-e-mero-bazes-publikon-nje-tjeter-detaj-nga-biseda-e-salianjit-me-g-d-dait-djali-i-grida-dumes-110588" }