Temperaturat nën zero gradë, kjo vajzë e njohur shqiptare ia mbath në Maldive (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:53 14-12-2016 Temperaturat nën zero gradë, kjo vajzë e njohur shqiptare ia mbath në Maldive (FOTOT)

Temperaturat në Shqipëri kanë zbritur nën 0 gradë por fashionistja dhe modelja e njohur shqiptare, Aurela Hoxha, e ka gjetur një zgjidhje.

Aurela ka ikur në ishujt Maldive dhe është duke shijuar të nxehtin ndërsa ndan edhe këto foto me bikini.

Si gjithnjë, Aurela duket shumë në formë.

temp1.png

temp2.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013226985931396
array(1) { ["section"]=> string(88) "temperaturat-nen-zero-grade-kjo-vajze-e-njohur-shqiptare-ia-mbath-ne-maldive-fotot-62595" }